Täna on teemaks positiivne mõtteviis ja rahuolematusega toimetulek. Praegu on õhus kuidagi selline seis, et on hästi palju rahulolematust. Inimesed on justkui kinni ja ootavad ilusat ilma ning tahaksid nagu ärgata. Kui me vaatame loodust, siis looduses on samamoodi, kinnine aega ja avatud olek. Samamoodi on ka inimesel. 

Meil on samuti perioodid, kus oleme kinni ja on perioodid, kus oleme avatud. Meil võib neid perioode olla tihedamini kui loodusel.

Positiivne mõtteviis

Positiivne olla ei tähenda, et kõik peab olema kogu aeg lilleline. Me oleme inimesed, tunneme hirmu, kurbust ja viha. Positiivsus eelkõige tähendab seda, et tulgu, mis tuleb ma tulen sellest välja võitjana. Tugevamana kui kunagi varem. Ennast ei pea survestama mõttega: “Ma pean olema positiivne.”

Raulolematusega toimetulek

Kui tunned ka praegu, et justkui ei suju ja midagi on kinni ning tekib rahuolematus, siis kõige parem ravi sellele on küsida endalt. Küsi: “Mida mina praegu vajan?”. Kõik algab sellest küsimusest. Kõik väline rahulolematus on peegel sinu sisemusest. Kui sa oled rahulolematu, järelikult sa ei anna endale midagi, mida vajad. 

See, mida me vajame on väga erinev. Mõni meist vaja looduses jalutamist. Teine vajab ilusalongi külastust jne. Mõtleme endale nende asjade mittetegemiseks samuti erinevad põhjuseid välja. “Mul pole raha.Mul pole aega.”  –  ütleme tihti. 

Mõtle, aga mis siis kui lubaksid seda, mida vajad. Jätaksid vabanduse kõrvale. Siis, mida sa sellest saad? Sa saad rahu, uut energiat, enesekindlust. 

Uus energia toob tegutsemisindu. Sa ei saa vabanduseks tuua, et sul pole aega, seda on võimalik leida, kui sul on energiat. Su produktiivsus tõuseb kui annad endale seda, mida sa vajad. Kui su produktiivsus tõuseb, siis saad sellega ka raha luua. Ja ei pea tooma vabanduseks, et raha ei ole. 

Kui sa toidad kõigepealt ennast, siis sealt saad sa rohkem energiat ja selle pealt hakkad rohkem looma. Anna endale mida sa vajad ja siis hakkavad tulema ka uued tulemused.