1-1le COACHINGU TAGASISIDE

(Heli kehv, vaata subtiitritega, settings -> subtitles -> Estonian)

“Liina oskab panna nägema asju teises valguses. Nurga alt, mida sa seni võib-olla ei osanud ega soovinud vaadata. Ka kõige lihtsam asi, mis sind võib olla häiris, on saanud teise nimetuse probleemile. Oska näha asju teise nurga alt ja elu muutub. Liina andis palju julgust ja enesekindlust juurde liikuda oma unistuste suunas. Olen südamest tänulik, et sain selle kogemuse osaliseks.”

“Liina can make you see things in a different light. Under an angle you until now probably couldn’t or didn’t wish to see from.
Even the most simple thing that might have bothered you has gotten a second name for the problem. Learn to see things from a different angle and life changes.
Liina has given me a lot of courage and self-confidence to move towards my wishes. I am deeply grateful for having to have this experience.”

~ Triin Parro, personaalne treener / personal trainer

“Liinaga kohtumiseni viis mitu erinevat juhtlõnga, mis õigel hetkel vormus vahvaks ja inspireerivaks coachinguks.
Olen tänulik nende kohtumiste ja teadmiste eest, mida saan nüüd enda arenguga tegelemisel kasutada.
Palju on tehtud ja terve elu endaga harmoonias tegutsemist veel ees!”

“In order to get to meet Liina, it took many things to happen, things that in the right moment brought me into an awesome and inspiring coaching.
I am very grateful for those coaching lessons and the knowledge I obtained from them that I can use for self-improvement.
A lot has been done and I have my life of working on my harmony ahead of me!”

~ Mariann Maasi “Oma inspireeriva elu looja” / “Own inspiring life creator” 🙂

“Coachingu sessioon Liinaga aitas mul oma tunnetes ja soovides selgusele jõuda ning suunas mind oma mõttemustrite muutmisele. Liina oli see, kes andis mulle tõuke selleks, et ma ennast teadlikult rohkem väärtustaksin ja armastaksin. Olen sulle väga tänulik nende koosveedetud tundide eest.”

“Coaching session whit Liina helped me to get a clear view of my feelings and wishes, and it directed me to change the way I thought. Liina was the one who gave me the push I needed to focus on my self-value and to love myself more. I am very grateful for the hours we spent together.”

~ Moonika Teppo, doktorant / doctorant

“Väga meeldis protsess, kuidas jõuda viie kõige olulisema kireni enda elus ja küsimused, mis aitavad igapäevaselt neid endale meelde tuletada, jõustada. Kuidas hoida fookust ning hakata oma elu ellu viima. Tõesti soovitan kõigile, kui otsid oma kirge – tulemus võib Sind üllatada.”

“I really liked the process, “how to figure out 5 most important passions in your life, and questions that help you to remind and enforce them daily.
How to stay focused and how to bring them into your life.”
I highly recommend it to everyone if you are looking for your passion – the result might surprise you.”

~ Külli Aas, enesearendaja / self improver 🙂

“Sain vestlustest Liinaga selgust, jõudu ja positiivset energiat. Ta innustas mind erinevate tehnikate näol, kuidas oma negatiivsete kommetega tööd teha ja oma eesmärgid teostada. Nautisin tema enda näited ja köitvaid lugusid! Aitäh veelkord!”

“Liina gave me clarity, empowerment, and positive energy. She inspired me with different techniques on how to work with my negative manners, and how to accomplish my goals. I enjoyed her personal examples and engaging stories. Thanks again!”

~Katre Laan, värbaja / recruiter

“Olin Passion Test’ist varem kuulnud, kuid selle tegemiseni jõudsin palju hiljem – ju siis oli vaja veel atra seada ja õige juhendaja ära oodata . Sain tänu testile tagasi usu oma mahakantud kiresse ja veel suurema tahtmise sellest oma töö ja hobi teha – tee, mida käin, muutus palju sirgjoonelisemaks ja prioriteetid elus selgemaks. Aitäh, Liina!”

“I had heard of passion test before, but it took time before I got to get to do it – probably I needed to set the plow ready and wait for the right instructor. Thanks to the test, I got my belief back in my written off dreams and an even greater will to make my dreams into a hobby and work – road, that I am walking on, changed into way more clear and straight and my priorities came more clear in life. Thanks, Liina!”

~Ave-Stina (Udam)

“TÄIUSLIK KARJÄÄR” PROGRAMMI TAGASISIDE

Programm “Täiuslik karjäär” võib muuta Su elu kui Sa seda tahad ja selleks valmis oled. See pole lihtsalt tavaline karjäärinõustamine, mille käigus tehakse lühike test ja öeldakse, et seda ametit pead pidama. Programm keskendub Sinu loomusele ja olemusele hoopis teisel tasandil. See on põhjalik endasse vaatamine ja juba vastamise ajal õpid enda kohta uusi asju. Liina ei anna Sulle täna uut tööd, aga ta avab Sulle aknad, mille olemasolust Sa midagi ei teadnud. Olles programmi läbinud, tunnen end tuleviku osas positiivselt ning oskan nüüd pöörata tähelepanu hoopis teistele ametitele, millele enne ei osanud mõeldagi.
~ Keith Lemendik, noorsootöötaja

”Täiuslik karjäär” on põnev pildi klaarimise programm. See innustab tegudele ja õpetab, kuidas tegutseda nii, nagu on sinu hingele hea. Kui oled programmi läbides endaga aus ja teed küsimustega süvitsi tööd, on garanteeritud, et saad oma ettevõtmiste osas kätte selge suuna, sammud ja isegi graafiku, mille alusel tegutsema hakata.

Liina on inspireeriv, hooliv ja asjatundlik coach, kellega on kerge ja mõnus koostööd teha!”

~ Anni Vahter, ettevõtja

Liina coaching aitas mul visualiseerida oma elu. Mitte, et ma seda enne teinud poleks, kuid reflektsioonis, mida Liina andis, jõudis minuni lõpuks MÕISTMINE, samas kui enne oli lihtsalt teadmine.

~ Erkki Erend, IT Juht

“Täiusliku karjääri” programm paneb Sind iseendasse ja oma soovidesse-unistustesse süüvima nii nagu mitte kunagi varem. Sain programmi läbimisest kinnitust oma taipamistele ja julgust oma soovide ja unistuste täitmiseks tegudele asuda.

~ Karolin Rillo

Jäin väga rahule “Täiusliku karjääri” programmiga kuna see pani mind väga palju enesesse vaatama ja paremini mõistma mida soovin siin elus tööalaselt saavutada, kus on minu tugevused, mis valdkonnad need on kuhu oma aega investeerida jne. Liina on väga toetav ja südamega kohal ning suurepäraseks inspiratsiooniks leidmaks oma teed.

~ Kirsika Peil, tugiteenuste juht

“Lugeda enda inimtüüpi ja võimalusi oma rahulolu toova elu saavutamiseks uue nurga alt, on eriliselt inspireeriv ja enesetunet parandav kogemus. Programm annab innustust ja tuge hakata tegelema sellega, mis elu nauditavamaks teeb.“

~ Ave Mägi, supervisor, psühholoogia tudeng

Ma pole vist kunagi varem nii sügavale enda sisse vaadanud. Programm aitas mul leida seda, mida ma ise ei osanud enda jaoks lahti mõtestada.

~ Liina Roht

“Mida varem Sa selle programmi läbid, seda rutem Sa oma unistusteni jõuad!”

~ Birgit Lill, projektijuht

Läbi Liina coachingu programmi sain väga palju enesekindlust juurde. Tema õiged küsimused avasid aknad, kuhu enne näha ei osanud. Saadud motivatsioon ja näpunäited aitasid uuesti käivitada “tegutsemise mootori”.

~ Liisi Kroon

“Täiusliku karjääri” programm aitas mul endasse süüvida, üles leida minu loomupärased tugevused, ennast ja oma eesmärke paremini mõistma hakata. Programmi tulemused ületasid ootusi – sain konkreetseid soovitusi, mille peale ise poleks tulnudki.

~Valli Taru

“Aitäh, see teekond Sinuga on väljakutsuv ja põnev. Olen jätkuvalt põnevil, kuhu see elutee mind viib läbi Sinu tagasiside ja minuga koostöös 🙂 Mulle väga meeldis Sinu enesekindlus ja teadmine minu tugevustes, isegi kui ma selles ise veel kahtlen/kahtlesin 🙂 Aga Sa näitasid mulle nii selgelt teed. “

~ Eneli Markvart

“Täiusliku karjääri programm on justkui pilguheit oma sisemusse – see aitab esile tõsta kõike seda, mida sa oma sisemuses juba tead aga pole julgenud endale siiani tunnistada. Vahel ongi sellist meeldetuletust vaja, et sind tegutsema suunata.“

~ Kreet Solnask, andmeanalüütik

“Enese tundmaõppimise teekonnal hea abivahend. Aitab iseendas paremini selgusele jõuda, avardab nägemust iseendast ning abistab avastamaks oma tugevusi ning arendamist vajavaid külgi.”

~ Merike Schults, spetsialist

“Sain julgust oma õige tee valikul. Ära mõtle vaid tegutse tundega.” 

~ Jane Lepikov, värbaja

See test ei ole ainult tööotsijatele või inimestele, kes otsivad õiget tööd, vaid see programm on oluline igale inimesele, kel on mõttes, et mis edasi saab, et miks ma enda eluga rahul ei ole. Ma olin aastaid otsingul, et mis edasi. Mu enda karjäär ei rahuldanud mind enam. Otsisin endale vastuseid, mida ise kirjeldada ei osanud. Selle programmi tulemusel saad sa oma varjatud ja allasurutud mõtetele uue elu. Saad julgustust avaneda just sellisena kes sa oled. See programm toob välja su tugevused ja väärtused. Annab selgema pildi endast ja toetab su edasisi samme oma tuleviku loomisel. Olen väga tänulik Liinale, et ta selle programmi on loonud. Liina oskuslik taju näha lihtsate lausete taga varjatud piiranguid või varjatud andeid on hindamatu. Tema elukogemus ja pühendumus loob coachingutel turvalise ja toetava tunde. Ta avas mulle keerulisena tundunud küsimusi nii lihtsalt ja piltlikult, et mõtlesin- kuidas ma ise selle peale varem ei olnud tulnud. Aitäh võimaluse eest, soovitan kõigile- ükskõik millises eluetapis sa oled.

~ Elle Muuga, ettevõtja