Üldised müügitingimused

1.1 Müügitingimused kehtivad liinavettik.com veebipoes ostja (edaspidi Ostja) ning ettevõtte Business Coaching OÜ (edaspidi Veebipood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

1.2 Lisaks käesoleval lehel kirjas olevatele tingimustele reguleerib Ostja ja Veebipoe vahelisi suhteid Eesti Vabariigis kehtiv Võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), Tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised olulised õigusaktid.

1.3 Veebipood on isikuandmete vastutav töötleja, Veebipood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

1.4 Veebipoel on õigus teha müügitingimustes muudatusi.

Hinnainfo

2.1 Kõik Veebipoes toodud hinnad on eurodes. Hinnad ei sisalda käibemaksu.

2.2 Ostetud digitoodete ligipääsud edastatakse e-posti teel ning kohaletoomisega seotud tasud puuduvad.

2.3 Veebipoes füüsilisi tooteid ei pakuta.

Tellimuse vormistamine

3.1 Lisage tooted ostukorvi.

3.2 Tellimuse vormistamiseks vajutage lingile “Vormista tellimus”.

3.3 Tellimuse lõplikuks vormistamiseks sisestage tellija andmed ning valige sobiv makseviis ning tasuge turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay
  • Visa/Mastercard kaardimaksed
  • Panga ülekanne

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

3.3.1 Pangalinke pakub Maksekeskus AS (maksekeskus.ee). Tellimuse täitmine pangalingiga toimub automaatselt ning tellimuse info ja kaup jõuab Teie meiliaadressile mõne minuti jooksul. Teie meiliaadressile saadetakse ka vastav info, kuidas ostetud toodete kasutamist alustada. Kui mingil põhjusel vastavasisuline info ei jõua Teie meiliaadressile, siis palun võtta ühendust liina@vettik.com

3.3.2 Arvega tasumisel täidetakse tellimus pärast makse laekumist.

3.4 Kontrollige enne tellimuse lõplikku kinnitamist andmeväljades oleva informatsiooni õigsust ning kontrollige üle ostukorvi sisu.

Tagastamisõigus ja pretensioonide esitamise kord

4.1 Vastavalt Võlaõigusseadusele ei ole võimalik teenusest ja digitaalsetest toodetest (mida ei toimetata teieni füüsilisel andmekandjal) taganeda ning tasudes ostja loobub tagastamisõigustest.

4.1.1. “Täiuslik karjäär” digitaalne coachingu programm ei ole tagastatav. Digitaalse programmi läbimiseks on vaja internetti ja lauaarvutit, sülearvutit või muud nutiseadet.

4.1.2. Coachingu programmid (“Passion Test®”, “Thriving Business”, “Unikaalse brändi kontseptsioon”) ei ole tagastatavad, kuid osalejat on võimalik vahetada enne programmiga alustamist. Kui sa soovid coachingu programmis osalejat vahetada, siis palun saada vastavasisuline e-mail koos osaleja ees- ja perekonnanime, e-maili aadressi ja telefoni numbriga, aadressile liina@vettik.com vähemalt 3 päeva enne coachingu programmiga alustamist.

4.2 Ostjal on õigus pöörduda pretensioonide lahendamiseks Veebipoe poole (liina@vettik.com).

4.3 Kui Ostja ei ole rahul tellitud teenusega, siis palun võtta ühendust liina@vettik.com.

4.4 Lahendamata jäänud pretensioonide puhul on Ostjal õigus pöörduda Tarbijakaitseameti poole.