Enesekindlust tõstev pusa

$56,00

Saadaval järeltellimisel

Enesekindlust tõstev pusa naisele.

Naisena oleme me pidevalt sisemises süüdtundes, et ma pole piisav.
– “Ma pole piisav ema, sest ma pole oma laste jaoks igal hetkel olemas”,
– “Ma pole piisav abikaasa/elukaaslane, sest ma pole olemas, ei toeta majanduslikult jne.”,
– “Ma pole piisavalt hea koduperenaine, sest mul pole soe toit laual, pole toad korras jne.”,
– “Ma pole piisavalt hea kolleeg/ülemus, sest….”
– “Ma pole piisavalt hea ettevõtja, sest ma pole ikka veel saavutanud vabadust ja tulemusi, mida olen soovinud.”

Seda jada võiks jätkata lõputult, sest meil on ülinõudlikkus iseenda suhtes, mida oleks võimatu täita isegi ühel robotil. See kõik on sisemiselt hävitav mõtteviis, mis viib meid vaid oma unistustest kaugemale. Me ootame endalt täiuslikkust ja kõike korraga, aga täiuslikkust pole olemas. Me teame seda, aga ikkagi kontrollib meid automaatne alateadlik mõtteviis “Ma pean olema..”

Aeg on sellest lahti lasta. Sa teed ja see on piisav. Me eksime, me kukume, me murdume, aga… me läheme edasi ja see on piisav. “Eksimine on inimlik” ja niikaua kuni ma jätkan edasi liikumist olengi ma piisav, kõikide oma kodaratega.

SA OLED TÕELINE, MITTE TÄUSLIK!

… ja keegi ei ootagi sinult olla täiuslik, peale sinu enda.

Sinu tulemused, hakkavad realiseeruma kiiremini kui sa oskad arvata, juhul kui sa oled sisemises sügavas tõekspidamises, et sa oled piisav. See pusa siin on imeline abiline, mis aitab sul seda tõekspidamist iseenda suhtes saavutada.

Kandes igapäev sõnumit “Olen tõeline, mitte täiuslik” ütled sa igakord peegelpilti vaadates, et ma annan endast parima ja see on piisav. Ülinõudlikkusel ei ole siin enam kohta. Peagi näed suhtumise muutust iseendasse ja selleläbi hakkab muutuma ka sinu elu – sest sinu väline elu, sinu reaalsus, ei ole midagi muud, kui peegel sinu sisemusele.

Oled sa valmis muutusteks? Osta endale see pusa, kanna seda igapäev ja vaata kuidas imed juhtuma hakkavad.

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Tarneaeg 2-3 päeva (v.a pühadel).

PUSAD:

Tootja: Elevate Essentials

Materjal: 50% puuvill 50% polüester

Naiste keermekaelusega dšemper/pusa – ühendab mugavuse klassikalise disainiga. Valmistatud 240 g/m² puuvilla ja polüestri segust. Klassikaline keerdkaelus ning lamedalt kootud sooniku detailid krael, mansettidel ja alläärel, võimaldavad väga head sobivust erinevale kehatüübile. Pehme sisemus lisab mõnusat soojust, muutes pusa ideaalseks külmemateks päevadeks. Pusa lisab oma läbimõeldud disaini ja kvaliteetsete materjalidega sinu välimusele killukese individuaalsust, tagades samas maksimaalse mugavuse. See pusa on kujundatud selliselt, et hoida naiselikku välimust. Sellepärast on see sobiv kombineerida erinevate riietega ja saad seda kanda nii vabal ajal kui ka tööl või miks mitte isegi peol olles.

Lisainfo

Kaal 0,24 g
Värv

Valge

Suurus

S, M, L, XL

Title

Go to Top