Mul on olnud kogemus finantsilise ja materiaalse eduga, töötades prestiižsetes positsioonides ja ronides karjääriredelil. Siiski olin ma kõigest hoolimata sisimas õnnetu ja see lausa hävitas mu tervist. Sama nägin ma ka oma isa elus, kes lahkus ootamatult noores eas. See pani mind mõistma, et väliselt edukas olemine ei tähenda tingimata sisemist õnne ja heaolu.

Alles pärast isiklikku kriisi langetasin otsuse järgida oma südant ja järgida seda, mis tõeliselt rõõmu ja tähendust elus tõi. Ma lahkusin oma töökohalt ja uue vabaduse ja elevusega asusin teele ettevõtluse, coaching’i ja enesearengu suunas.

Omaenda teekonna kaudu jõudsin järeldusele, et minu missioon elus on aidata teistel naistel vältida vigu, mida mina tegin, ja luua endale tähendusrikkas karjäär ja elu. Olen näinud, kui lihtne on keskenduda välisele edule, unustades seejuures meie sisemised vajadused ja soovid.

Coachina olen pühendunud naiste toetamisele, et leida julgust järgida oma unistusi ja luua elu, mis on kooskõlas nende väärtuste ja soovidega. Ma loon toetava, hinnanguvaba ruumi, kus naised saavad avastada, mis tõeliselt nende südame rõõmsaks teeb, ja tuvastada võimalikud piiravad uskumused, mis neid tagasi hoiavad.

Ma usun, et edu ei tohiks kunagi tulla meie heaolu ja õnne arvelt. Edu ja sisemine rahulolu peavad käima käsikaes. Aidates naistel kasutada oma sisemist tarkust ja tugevusi, loodan ma positiivselt mõjutada nende elusid ja luua positiivse muutuse laias maailmas.

Teadmisi ja praktilisi oskusi olen õppinud valdkonna ekspertidelt nagu Tony Robbins, Eric Edmeades, Bob Proctor ja Janet Bray Attwood. Oman ICF CCE-sertifitseeritud coachi tunnistust. Oma töös kasutan ma konkreetset ja intuitiivset lähenemist, esitades otsekoheseid ja sageli isegi valusaid küsimusi, mis viivad minu kliendid kiiremate tulemusteni. Ma olen suurepärane kuulaja, mõistev ja ei mõista hukka ning aitan oma klientidel vastutuse oma elu eest tagasi enda kätte võtta ja vältida ohvri rolli langemist.

KUIDAS SAAN AIDATA