Visiooni loomise kiirkursus

“Visiooni loomise kiirkursus” on coaching koolitus, mis aitab sul oma unistused ellu tuua.

Kuidas saada oma elus seda, mida sa tõeliselt soovid? Esimene samm on saada selgeks, mida sa üldse päriselt tahad?!

“Visiooni loomise kiirkursuse” coaching koolitusel saad teada:

 • Millised on 3 olulist edu saavutamise etappi?
 • Kuidas oma soovidest ja visioonis rohkem selgust saada?
 • Kuidas tegutseda nii, et sinu enesekindlus kasvaks ja soovid täituksid?
 • Millega enamus inimesi alt lähevad ning kuidas sina saad seda vältida?

“Visiooni loomise kiirkursusega” tuleb kaasa praktiline ja inspireeriv tööraamat, mida saab välja printida ning korduvalt kasutada.

Elu Maal on meile antud kingitus, mida tulime siia kogema. Milline on see kogemus, on sinu enda looming.

Haara enda elu ohjad, osta “Visiooni loomise kiirkursus” ja hakka teadlikult oma unistusi ellu viima!

$193,98 or $59,00 / month for 3 months

“MANIFESTEERIMISE KIIRKURSUS” ANNAB SULLE KÕIK MIDA SA VAJAD, ET LUUA OMA ELLU SEDA, MIDA PÄRISELT SOOVID

“MANIFESTEERIMISE KIIRKURSUS” ANNAB SULLE KÕIK MIDA SA VAJAD, ET LUUA OMA ELLU SEDA, MIDA PÄRISELT SOOVID

Sa oled siin sest tunned, et elul on sulle midagi paremat pakkuda. Sa oled valmis selle nimel tegutsema, aga ei tea täpselt kuidas?

Kas mõni alljärgnevast väitest kehtib sinu kohta?

 • Sul on suured unistused, aga ei tea kuidas neid ellu viia?
 • Sa soovid samm-sammult juhiseid kuidas manifesteerida
 • Sa oled proovinud manifesteerida, aga see ei ole sul õnnestunud
 • Sa soovid oma ellu rohkem rahulolu, õnne ja ka materiaalset heaolu
 • Sa soovid elada elu, mis ületaks ka sinu kõige suuremad ootused

Kui tundsid end ühegi väite juures ära, siis…

“MANIFESTEERIMISE KIIRKURSUS” VÕIB OLLA LAHENDUS, MIDA SA OLED OTSINUD, ET LÕPUKS SAAVUTADA ELUS SEDA MIDA PÄRISELT SOOVID.

“Manifesteerimise kiirkursus” on koolitusprogramm, kus kirjeldan sulle manifesteerimise kunsti ning annan edasi praktilisi teadmisi, mis aitavad sul unistused ellu viia.

Koolitusprogramm koosneb 3-st videost, kus keskendume järgnevatele teemadele:

I video:

 • Millised on manifesteerimise kolm faasi?
 • Mis on esimene kõige olulisem lihtne samm manifesteerimise protsessis, aga ka mille taha inimesed tihti takerduvad?
 • Kuidas omada piisavalt selgust sellest, mis see on, mida me elus päriselt soovime?

II video:

 • Milline on manifesteerimise teine samm?
 • Miks on oluline hoida oma soovidel fookust?
 • Parimad praktikad, kuidas alateadlikult hoida fookust enda soovidel.
 • Kuidas tegutseda, et saavutada kõik mida soovid?

III video:

 • Milline on manifesteerimise üks olulisemaid osasid?
 • Kuidas lasta soovidel oma elus täituda?

Lisaks videokoolitusele ja praktilistele harjutustele, saad koolitusega kaasa “Manifesteerimise tööraamatu”, mida saad endale korduvalt alla laadida ja printida, et koolituselt saadud tööriistu ka hiljem enda jaoks kasutada.


Olles läbinud “Manifesteerimise kiirkursuse”, on sul:

 • Teadmine miks seni sinu unistused täitunud ei ole ja oskad seda muuta.
 • Selge visioon, mis on sulle päriselt oluline.
 • Oskad valida tegevusi, mis toovad tulemusi, kuid on samas ka lihtsad ja meeldivad.
 • Teed vajalikke samme unistuste elluviimiseks enesekindlamalt.

Koolituse raames nö sundisin ennast põhjalikult läbi mõtlema, mida ma tegelikult tahan. Liina rõhutab soovide juures seda, et need peavad olema selged. Õppisin märkama, kas ja mida ma tegelikult üldse oskan soovida. Minu soovid näivad mulle hoopis teistsugused, kui ma nad päriselt paberile panen. Koolitus aitas aru saada, kes ja kus ma olen, et oskaksin õiges suunas  oma unistuste ja eesmärkide poole liikuma hakata.

Minu kõige suuremad õppetunnid koolituselt olid arusaamine, et eneseväärtustamine ei ole egoism ning olen see, mida ma mõtlen. Koolituspäevad on väga intensiivsed ja mitmekülgsed, praktilised ülesanded toetavad teooria ellu rakendamist ning tegutsemisest saadud tulemused on innustavad. Koolitus andis mulle mitmeid nö tööriistu, millega ennast vajadusel aidata – õppisin kehtestama piire, elupeeglit lugema, manifesteerima, harjumusi muutma, jne. Kõik need aitavad kaasa eneseväärtustamisele ning läbi selle tekib ka enesekindlus.

Soovitan koolitusel osalemist neile, kes on sattunud igapäeva rutiini ja justki automaatrežiimil oma päevadest läbi lähevad. Kui oled ennast ära kaotanud, siis sageli sa ise ei märkagi seda. Usun, et meil kõigil on kusagil südames soovid ja unistused. Liina toetusel aitad sa oma unistused sealt sügavusest välja, võtad neil käest kinni ja hakkate koos tegusid tegema – seda kõike enesekindlalt ja teadlikult.

~Deivi Kiviste

______________________

Olen väga tänulik selle mitmekülgse, väga professionaalselt koostatud ja juhitud koolituse eest! See koolitus loob muutused sinu ellu, kui seda soovid ja valid!

~ Sirje Nestra

______________________

“Tahtsin sind veelkord tänada selle väärtusliku kogemuse ning uute teadmiste eest. Tunnen, et mul on koolitusest abi olnud ning märkmed ning videod on head hetkedeks, mil enesekindlus ühel või teisel põhjusel kõikuma lööb.

Mul on nii hea meel, et otsustasin su seminaril osaleda. Õigel ajal õiges kohas! ;-)”

~M.Kalvet

______________________

Olen ülimalt rahul enesekindluse koolitusel osalemisega – Liina poolt on väga palju tarkust ja ehedaid näiteid, mis teevad pildi väga selgeks ja mille eesmärk on ikka suunata meid enesekindluse kasvu poole. Enda jaoks avastasin uusi vaatenurki ja (piiravaid) uskumusi.

Soovitan osaledes võtta see aeg endale ja olla kuulates ning kaasa mõeldes võimalikult kohal 🙂

~ Ilona Jäger

______________________

“Aitäh Liina,  Enesekindluse koolituse eest. Kõige rohkem meeldis mulle Liina selge ja konkreetne juhendamine läbi koolituse päevade. Koolitusel oli mitmeid väga häid praktilisi harjutusi, mis koos teiste osalejatega sai läbi tehtud.”

~Eda Becker

______________________

Liina annab Sulle “Enesekindluse koolitusel” tööriistad ja õpetab neid kasutama. Ta aitab Sul mõista, mis on Sinu elus kõige olulisem ja tõstab läbi selle Sinu eneseväärtust, mille abil kasvab ka enesekindlus. Ma olin kui käsn ja oleksin tahtnud iga lauset kirja panna, mida Liina ütles. Koolituselt saadud mõtted “kummitavad” mind veel pikka aega peale koolituse lõppu. Kui algul võib mõni asi tunduda utoopiline, siis peale mõnda aega seedimist, saad aru, et kõik see, mis Liina rääkis, on täiesti õige ja loogiline. See on see hetk kui asjad hakkavad muutuma ja mina võin küll öelda, et olen täna, mõned kuud hiljem, juba enesekindlam kui enne seda koolitust.

~Keith Lemendik

______________________

Väga praktiline koolitus, kus keskendutakse just sulle käesoleval hetkel olevatele teemadele.  Saad ennast lahti ja liikvele, kui ise panustad 🙂

~Eneli (jään eesnime juurde 🙂

______________________

Liina Enesekindluse koolitus oli parim, mis minuga aastal 2021 juhtuda sai – see tuli minuni täpselt õigel ajal ja õiges kohas. Liina on aus, ehe ja kontreetne. Lisaks oskab ta oma sõnadega inimesi raputada – aga seda parimas mõttes – et kõik maskid ja pseudokihid maha kukuksid ning inimene näeks selle all oma PÄRIS mina. Aitäh selle raputuse eest!

~Kadi Paluoja

______________________

Sattusin Liina juurde koolitusele üsna huvitaval elujärgul. Olen väga õnnelik kogu omandatu üle ja muretu tulevase teekonna eel, sest on olemas harjutused, võimsad tööriistad ning superseltskond omaeluteadlasi kõrval. Filoloogina hindan kõrgelt Liina sõnaosavust ning pädevust teemade käsitlemisel. Kui Sa tahad teada, kes sa tegelikult oled, mida tahad ning kuidas läheb, siis soovitan osaleda koolitusel. Minu jaoks on väärtuslikuim saadud oskus teadvustada oma praeguseid pidureid ning mõista, kust need pärit on ja märgata, miks nad mind iga päev mõjutavad ning samuti, kuidas nendega tegeleda.

Tean ka, et nende nädalatega hoidsin kokku mitmeid aastaid üksi pusimist raamatute lugemise ja taskuhäälingute kuulamise ning videotest sisu otsimisega.

Soovitan koolitust kogeda, kui tunned, et elad rutiinses mugavustsoonis ning oled end nii ära kaotanud, et ei märkagi.

Pärast koolitusperioodi lõppemist tegelen märkmete läbivaatuse, järelkuulamise ning harjutuste tegemisega. Ootan põnevusega jätku!

______________________

Osalesin “Enesekindluse koolitusel” ning see koolitus oli minu jaoks heas mõttes valusalt valgustav kogemus. Saan aru, et endaga tegeleda pole kunagi liiga hilja ja kõik olukorrad mis sinu elus juhtuvad, need juhtuvad alati põhjusega.

~Sigrid Nigol

______________________

“Liinaga kohtumiseni viis mitu erinevat juhtlõnga, mis õigel hetkel vormus vahvaks ja inspireerivaks coachinguks. Olen tänulik nende kohtumiste ja teadmiste eest, mida saan nüüd enda arenguga tegelemisel kasutada. Palju on tehtud ja terve elu endaga harmoonias tegutsemist veel ees!”

~Mariann Maasi “Oma inspireeriva elu looja” 🙂

______________________

“Mul on väga hea meel, et ma just Liina coaching programmi läbisin. Tema üsna otsekohene, konkreetne ning süsteemne lähenemine tagavad oodatud tulemuse. Motivatsioon ja selged näpunäited edasisteks sammudeks on garanteeritud.”

~Tarmo Velsker PhD, insener, ettevõtja ja investor.

______________________

“Väga meeldis protsess, kuidas jõuda viie kõige olulisema kireni enda elus ja küsimused, mis aitavad igapäevaselt neid endale meelde tuletada, jõustada. Kuidas hoida fookust ning hakata oma elu ellu viima. Tõesti soovitan kõigile, kui otsid oma kirge – tulemus võib Sind üllatada.”

~Külli Aas, enesearendaja 🙂

______________________

“Liinaga kohtumine on üks parimaid asju minu eneseleidmise tee alguses. Tänu tema juhitud vestlusele ja õigetele küsimustele kohtusin ma oma päris minaga. Lootusetuna näivas olukorras sain enesekindlust ja motivatsiooni astuda samme rahuldustpakkuva elu suunas. Igal inimesel peaks olema selline coach nagu Liina on.”

~Łiina Veskimäe

______________________

“Liina võime minna sügavale ja aidata leida üles just need kohad, mis on päriselt olulised, on muljetavaldavad. Ükski suurem muutus ei juhtu üleöö. Liina võime aidata teha esimene samm, mis ajas kasvab üha suuremaks ja olulisemaks, on väärt igaühe aega. Olen Liinale väga tänulik.”

~Taavi Larionov, Ettevõtja

eksimused-ei-ole-lubatud

JUBA AASTAID OLEN COACHINUD KLIENTE PRIVAATSELT, ET TUUA NENDE ELUS SOOVITUD TULEMUSI. LUBAN KA SULLE…

 • Tuua selguse edasisteks sammudeks elu suurtes otsustes;
 • Anda energiat ja inspiratsiooni tegutsemiseks;
 • Anda tõelise enesekindluse otsuste tegemisel ja endas kindlaks jäämisel;

Ja lõpuks tuua sinu ellu rahulolu pakkuvaid saavutusi ja õnnetunnet

KLIENDID RÄÄGIVAD

Liina ei lase kellegil langeda “auku”, mida ise tihtipeale endale kaevame. Ta sütitab teisi tegutsema KOHE ning oskab inimesi endasse uskuma panna. Koolitaja amet ei ole Liinale lihtsalt töö, vaid see tuleb tema südamest. Ta tegeleb inimestega mitmel tasandil, mis teeb ta väga väärtuslikuks “õpetajaks”.

Sirli Jõgi

“Aitäh Liina,  Enesekindluse koolituse eest. Kõige rohkem meeldis mulle Liina selge ja konkreetne juhendamine läbi koolituse päevade. Koolitusel oli mitmeid väga häid praktilisi harjutusi, mis koos teiste osalejatega sai läbi tehtud.”

Eda Becker

Liina oskab panna nägema asju teises valguses. Nurga alt, mida sa seni võib-olla ei osanud ega soovinud vaadata. Ka kõige lihtsam asi, mis sind võib olla häiris, on saanud teise nimetuse probleemile. Oska näha asju teise nurga alt ja elu muutub. Liina andis palju julgust ja enesekindlust juurde liikuda oma unistuste suunas. Olen südamest tänulik, et sain selle kogemuse osaliseks.

Triin Parro

“Tahtsin sind veelkord tänada selle väärtusliku kogemuse ning uute teadmiste eest. Tunnen, et mul on koolitusest abi olnud ning märkmed ning videod on head hetkedeks, mil enesekindlus ühel või teisel põhjusel kõikuma lööb.

Mul on nii hea meel, et otsustasin su seminaril osaleda. Õigel ajal õiges kohas! ;-)”

M.Kalvet

Liina teeb oma tööd südamega. Tema nõuanded ja teadmised aitavad endast paremini aru saada ja annavad inspiratsiooni edasi minna. Saad kindlasti iseendale lähemale.

Kirsika Peil tugiteenuste juht, Eesti Liikluskindlustuse Fond

Olen väga tänulik selle mitmekülgse, väga professionaalselt koostatud ja juhitud koolituse eest! See koolitus loob muutused sinu ellu, kui seda soovid ja valid!

Sirje Nestra

Olen ülimalt rahul enesekindluse koolitusel osalemisega – Liina poolt on väga palju tarkust ja ehedaid näiteid, mis teevad pildi väga selgeks ja mille eesmärk on ikka suunata meid enesekindluse kasvu poole. Enda jaoks avastasin uusi vaatenurki ja (piiravaid) uskumusi.

Soovitan osaledes võtta see aeg endale ja olla kuulates ning kaasa mõeldes võimalikult kohal 🙂

Ilona Jäger

Liina aitas mul enda tõelised kired elus leida ja julgustas neid järgima. Meie kohtumised andsid mulle tõuke lõpetada “ma ei saa, ma ei julge, ma ei tea” suhtumise ellu. Lahkusin tundega, et tean, mida elus tahan, ning minu unistused on väärtuslikud ja saavutatavad.

Lilia Kivi

Kohtumised Liinaga aitasid ka lahti mõtestada mitmed uskumused, millega oleks võinud juba ammu hüvasti jätta. Hindan Liina puhul väga tema otsekohesust, julgust ja ausust. Julgen soovitada. Mina sain pildi selgeks 😉

Kai Rikko, Ujumistreener

Coachingu sessioon Liinaga aitas mul oma tunnetes ja soovides selgusele jõuda ning suunas mind oma mõttemustrite muutmisele. Liina oli see, kes andis mulle tõuke selleks, et ma ennast teadlikult rohkem väärtustaksin ja armastaksin. Olen sulle väga tänulik nende koosveedetud tundide eest.

Moonika Teppo, doktorant

Sain vestlustest Liinaga selgust, jõudu ja positiivset energiat. Ta innustas mind erinevate tehnikate näol, kuidas oma negatiivsete kommetega tööd teha ja oma eesmärgid teostada. Nautisin tema enda näited ja köitvaid lugusid! Aitäh veelkord!

Katre Laan, värbaja

Liina aitas mul leida kontakti iseendaga ja välja selgitada, mida tegelikult soovin ja vajan, et elada täisväärtuslikku elu. Ta tõi häid näiteid ka oma kogemustest, kuidas asjad nagu iseeneset lahenevad, kui oled leidnud oma tõelise kutsumuse ja elu eesmärgi. Passion testi tehes sain teada oma top 5 kirge ja head tööriistad kuidas muuta uskumusi, seada sihte ja eesmärgi poole liikuda. Aitähh, Liina!

Allan

Tema tõi tagasi minu, tõelise minu. Ta oskas summeerida ja üheks tervikuks siduda kõik minu viimaste aastate eneseotsingud. Inimene saab vaid siis parim olla, kui ta teab, kes ta on ja millised on tema väärtused. Olin palju aastaid “kadunud” ja minu igapäevastel tegevustel puudus justkui siht, ma ei teadnud, kuhu, ja miks ma liigun. Lihtsalt tegin oma tegevusi. On tõeliselt vabastav tunda ja julgeda seda tunda, et teen nüüd täna neid asju, mis on mulle tõeliselt tähenduslikud ja millest tõeliselt hoolin. Oskan ennast õigesti rakendada igapäevategevustes ja teen just selliseid otsuseid, mis teenivad minu pikemat visiooni. Mul oli varem väga raske “ei” öelda ja võtsin kõik pakkumised vastu ja seda just põhjusel, et ma ei teadnud kuhu liigun – olin otsingutel ja rahulolematu. Täna, olles eneseteadlik, julgen “ei” öelda ja teha selliseid valikuid, mis tekitavad minus päriselt selle õige emostiooni ja tunde. Julgen päris endale otsa vaadata ja seeläbi enda jaoks õiget radapidi liikuda nii töö, kui ka eraelus. Aitäh, Liina, et teed, mida sa teed! Sa oled imeline!

Kristi Jõeorg

Tänu Liina coachingu sessioonidele sain julguse vaadata tunnistada endale, et ma soovin proovida palju erinevaid tegevusi, milleks ei ole kunagi aega varem leidnud. Leidsin tee loovuseni ja katsetamiseni.

Olga Kuvatova

Liina teeb inimestega imesid! Ja need imed tulevad kiirelt! Tuleb ainult ise olla avatud, ka päriselt. Ning kui ei ole veel avatud, siis Liina oskab seda väga hästi. Minu kõige paremad kiidusõnad!

Janet Aikevitšius, Sius Marketing

INVESTEERI ENDASSE TÄNA!

$193,98 or $59,00 / month for 3 months

Title

Go to Top