Sain täna inspiratsiooni ühe oma tuttava kirjutisest, kus ta räägib, kuidas praegu on igasugu üleskutseid ja reklaami enesearengu valdkonnas. Ja seal postituses ta ütleb, et selle kõigega ei ole vaja kaasa minna, sest sa oled juba praegu piisav.

Enesetõestus

Mina jäin sellele postitusele mõtlema. Tegelikult on ju nii, et kui sa täna tunned, et sul on vaja veel mõnda koolitust või terapeudi, siis sügavamal sinus on olemas tunne, et sa ei ole piisav.

Sa lähed ju nende koolituste või terapeudiga töö järgi, sest sul on täna vaja ennast tõestada. Ükskõik siis kellele. 

Eneseteostus

Me peaksime võtma neid koolitusi ja muud ikka selleks, et meis endis on tahe areneda. See on see, et tahame ennast teostada. Luua endale üha paremat elukvaliteeti. Inimene on ju lõputu potentsiaaliga olend. Selle potentsiaali avamiseks vajame abi terapeudi ja koolituste näol. Need on abivahendid, mis viivad meid edasi. 

Teadlikkus

Meie ümber on infot väga-väga palju. Näiteks kui meie abikaasaga vaatame televiisorist, siis sealt tuleb kahe laadi reklaami. Ühes kutsutakse üles laenu võtma ja teises müüakse ravimeid. 

Mida ma ka oma lastele õpetan on teadlikkus. Teadlikkuse taga on sügav piisavuse tunne ja teen sellest lähtuvalt enda jaoks valikuid. 

Mina täna enese näitel võin öelda, et mina ei oleks täna siin, kus olen kui poleks kasutanud terapeudi ja koolituse abi. 

Mina olen piisav on tegelikult väga suur mõtteviisi muutus. Just selles võtmes, et kas mina pean olema enne midagi, et saada seda, mida tahan. Või mõeldes nii, et miski peab olema mind väärt. 

Kui sina täna ei ole veel seal, et sa tunned, et ma võin elus teha ükskõik mida, siis soovitan sul võtta osa minu enesekindluse koolitusest. Info selle kohta leiad siit: https://liinavettik.com/toode/enesekindluse-koolitus-3/

Sellelelt koolituselt saad enesekindluse, mille pealt saad eneseteostusega edasi minna. 

Kui sa täna ei ole valmis veel koolituse jaoks, siis vaata järgmisena lisaks minu videot teemal “ Kas sa oled võimeline oma unistusi ellu viima?”.