Täna annan sulle edasi 3 küsimust, millega leida miljon dollari äriidee. Nendele mõeldes võid leida endale võimaluse, kuidas alati raha luua.

Esimene küsimus – Mis kriis hetkel on?

Kui mõtled sellele, et kus on raha, siis see on seal, kus on inimeste nõudlus. Praegu on maailmas kriise päris mitmeid. Näiteks inimeste vaimne tervis, millega on maailmas miljonid inimesed pahuksis. Meil on ärevus, stress ja paanikahood. Inimesed otsivad neile asjadele lahendusi ja on praegu väga avatud asjadele, mis aitavad neil oma tee leida. 

Teise näitena saame tuua keskkonna. USA ettevõtja Patrick Pet David tõi just eelimisel nädalal välja, et maailma majandusfoorumil toodi välja tõusvast puhta vee kriisist. Ennustatakse, et aastaks 2030 ületab meie puhta vee nõudlus ületab 40% selle saadavust. 

Majanduskriis ja sõjakolded on samuti teemad. Ehk kõik need kriisid, kus sa ka võib olla ise oled sees on on võib-olla hoopis võimalused, et raha luua. 

Teine küsimus – kuidas mina saan aidata?

Kuidas mina oma kogemuse, teadmiste ja oskustega saan aidata? Me tihti lähtume sellest, millele oleme spetsialiseerunud ja unustame ära oma elukogemuse. 

Kui seostada äri enda elukogemuse ja iseendaks olemisega, siis sellega ei kaasne mitte ainult raha loomise potentsiaal. Sa lood sedasi endale ka väga tähendusrikka karjääri. Nii, viid ellu ka oma missiooni. 

Kolmas küsimus – kuidas võimendada?

Kuidas saan oma abi pakkumist võimendada? Olgu selleks ideeks kuidas aidata siis ükskõik mis. Ära mõtle piirangutele, mõtle sellele, kuidas saad seda kõike võimendada, avardada, laiendada. 

Ehk siis 3 küsimust, millega leida miljon dollari äriidee:

  1. Mis kriis on? Mis maailmas toimub?
  2. Kus ma saan olla kasulik oma oskuste, teadmiste ja elukogemusega?
  3. Kuidas ma saan võimendada ehk skaleerida?