Miljonärid vaatavad oma eesmärke igapäevaselt ja miljardärid 3 korda päevas. See lause tuli mul aruteluks ühe tuttavaga. Ehk siis mida rohkem oma visiooniga töötad, seda kindlamalt see ka täitub.

Minu enda paari viimase aasta kogemus näitab, et kui ma ei tegele oma visiooniga. Ehk kui ma ei vaata päriselt otsa sellele, mida mina päriselt tahan, kuhu tahan elus jõuda ja mida saavutada, siis ma kaotan ennast ära.

Oluline on töö oma visiooniga

Eesmärk kui selline tekitab inimestes sellise halva tunde, et “ohhh, ma pean nüüd hakkama suruma ennast läbi…” jne. Kõige olulisem on aga visioon, millist elu sa tahad. Mis tavaliselt juhtub on see, et kaotame ennast igapäeva virr-varri ära. Me hakkame teenima teisi, mingeid igapäeva rutiine ja teeme enne kõike teiste jaoks.

Vaata enda sisse

Pööra tähelepanu sellele, mida sina päriselt tahad. Mida tihedamini sa seda teed, seda kiiremini jõuad oma visiooni täitumiseni. Ja seda rohkem oled ka iseendaga kontaktis. Mina püüan oma visioonile otsa vaadata vähemalt korra nädalas. Soovitan seda teha ka sinul. Kui sul on visioon kogu aeg silme ees, siis sa alateadlikult ka koguaeg tegutsed selle täitumise nimel. 

Pane kirja nii visioon kui ka tee selleni

Kui sul on saanud visioon paika, siis sellest järgmine samm on sinna juurde panna kirja ka nimekiri tegevustest, mis on vaja ära teha, et visioon täituks. Lisa ka sammud, mis nendes tegevustes teha tuleb ja kõige viimaks lisa ka tähtajad, mis ajaks on need vaja ära teha. Tähtaegadega ei ole muidugi vaja hulluks minna, sest tegelikult on meil siiski vaja ka igapäevaelu elada ja natuke ka teistele elada. 

Aga mida rohkem oma visiooniga töötad, kas kirjutad sellest päevikut, teed dream boardi või mis iganes moel. Siis sellisel juhul töötab sinu aju pidevalt selle kallal, et kuidas sulle neid tulemusi tuua, mis viivad sinu visiooni täitumiseni.

Just praegu on hea aeg visiooni seadmiseks

Suvi on just hea aeg enda sisse vaatamiseks. Heida pilk kaugele põllule, merele või kuhu iganes ja vaata enda sisse ja naudi. Ja siis mõtle, mis on see, mida sina tahad, ja just see mida SINA tahad. Seda ei taha mitte sinu lapsed või abikaasa või kes iganes muu. Just see, mida sina tahad.

Kirjuta need mõtted välja ja ole selle sees ja siis hakkavad asjad juhtuma.