Eelmisel nädalal lubasin sulle anda edasi enda mõtted, miks sa väärid raha ja rikkust? Minu arvates on see täiesti hädavajalik, et sa oleksid jõukas. 

Miks sa väärid jõukust?

Meile kõigile on juba enne meie sündi pandud kasvama seeme. Mina usun, et meie elutee on just selline nagu ta on. Meil on omad unikaalsed elukogemused, teadmised, loomupärased tugevused – kõik selleks, et seeme saaks kasvada. Seeme on hinge kutse või südamemissioon, mis on meie sees ning soovib alati kasvada. Seeme sinu sees saab kasvada kui sa oled täidetud energiaga.

Miks on oluline lasta seemnel kasvada?

Maailm ootab täna, et sa annaksid välja seda, mis sinu sees on. Maailmal on tarvis, et annaksid välja selle seemne nii suurelt ja võimsalt kui sa suudad. Selleks, et suudaksid seda seemet enda seest välja anda, pead sina olema täidetud energiaga. 

Me anname välja seda, kus ise oleme

Kui sa oled puuduses, siis sa annad välja puudust. Näiteks kui laps tuleb sinult midagi küsima ning sa ütled talle “Ei, meil ei ole vahendeid”. Sellisel juhul lõikad sina tema seemne ära ja õpetad talle puudust. Kui sa aga oleksid ise täidetud, siis kasvatad ka oma lapse seemet. Olles täidetud oled parem ema, abikaasa/elukaaslane, tütar, õde. 

Mida vajad, et oleksid täidetud energiaga?

Kõik, mida vajad täidetud olemiseks on samuti sinu sees põhjusega. Olgu selleks siis oma maja, aed, reisile minna või lemmiklooma. Ühesõnaga, misiganes see sinu jaoks parajasti on. Need asjad annavad sulle ning ole õnnelikum ja inspireeritum. Sul on sealt ka välja anda. 

Kus on sul plokk?

Meie mõistus on koolitatud meie elukogemusest ja me ei usalda. Meil on uskumus, et raha on kuidagi piiratud. 

Kui tegeled küsimusega, kuidas leib lauale saada, siis sa ei saa anda välja seda, mis sinust päriselt tuleb. Näiteks, kui oled kliendilt küsinud hirmuga liiga vähe raha, siis sinu alateadvus on mõtetes, kuidas ise hakkama saada. Leiad sellega seoses mõtteid ka minu artiklist “Mis takistab edu ettevõtluses?”.

Pead võtma vastu rohkem jõukust ja lubama asju, mida sa tahad. 

Miks sa väärid raha ja rikkust? Maailm ootab, seda, et annaksid välja seemne, mis sinu sees päriselt on ning laseksid sellel kasvada.

Kui sa tunned, et oled valmis laskma oma seemnel, siis võid mulle kirjutada ja teeme koostööd.