Sa saad teha ükskõik mida, aga mitte kõike. Inglise keeles kõlab see palju paremini You can do anything but you can not do everything. 

Kui me ei saa teha kõike korraga, siis meis avaldub see nõudlikkus, et mismõttes ei saa teha korraga. Ma pean olema see superkangelane, kes saab teha kõike korraga. See sisemine nõudlikkus on seotud meie eneseväärtusega ja vajutab meie enesealaväärsus nuppudele.

Ma tulen kodust, kus on väärustatud väga töökust ja raha tegemist ning edukust. Minu peres olid ka tugevad pereväärtused, aga need olid justkui elementaarsed. Sealt tuleb minul nõudlikkus, et mismõttes ei saa ma mitme asjaga hakkama. 

Ma olen endale alati tahtnud suurt peret ja lapsi. Samas olen alati ka väga karjäärile ja jõukusele olnud orienteeritud. Praegu juulikuus olen ennast täiesti kinni tõmmanud. See kinni tõmbamine paneb mind endale meelde tuletama, et saad teha ükskõik mida, aga mitte kõike. 

Kõike korraga ei saa

Ma tahaks kõike korraga kohe nüüd ja praegu. Tänases maailmas, kus meil on internet ja vastuseid saab kiiresti on see kohe eriti aktuaalne. 

Me aga ei saa korraga kõike, sest iga asi nõuab sinu tähelepanu. Kui sa tahad midagi hästi teha, siis pead oma fookuse sellele seadma. Mitut asja korraga tehes on tulemus on tihti keskpärane või pole seda üldse.  

Noorena me õpime ja arendame ennast ning teeme karjääri. Mingil hetkel soovime pere luua ja siis nõuab pere meie tähelepanu ja siis jääb karjääri pool võib olla natuke tahaplaanile. Ja kui lapsed on suuremad, siis tahad karjääri ehk taas rohkem esiplaanile seada. 

Ma pole piisav

Selle teema emotsinaalne pool on meie tunne, et me ei ole piisavad kui me kõike korraga ei suuda.  Sisemine nõudlikkus väsitab meid aga veelgi rohkem ja tulemuseks on energiapuudus, väsimus ja kõik võib meid trgiggerdada.

Minul on praegu see kinnine aeg, kus tulevad need kohad välja, milles saan ennast veel arendada, et jõuda uuele tasemele. 

Prioriteedid

Vaata enda sisse, kus nõuad sina endalt liiga palju. Võta mõistus appi, et see on okei, et ma ei jõua kõike. Mul on täna prioriteet olla oma pisikese beebi jaoks olemas. Ja küll tuleb see aeg, kus saan rohkem keskenduda teistele valdkondadele. Saad teha ükskõik mida, aga mitte kõike. Vaata suuremat pilti ja mõtle, mis on sulle oluline.