Kuidas teha enda jaoks õigeid otsuseid? Teema kerkis üles ka eelmisel nädalal minu kogukonna kohtumisel. Kuidas ma leian endale need asjad, mis mind elus edasi viivad?

Intuitsioon või südame järgi käimine

Nende õigete otsuste tegemist nimetan mina oma südame järgi käimiseks. Mõned ütlevad ka intuitsioon. Mina aga usun veidi ka sellisesse maagiasse, et kui näiteks manifesteerin midagi, siis see tuleb minu ellu. 

Tea, mida tahad

Sinu jaoks on oluline, et sa teaksid, mida sa tahad. Kuidas sa selleni jõuad ei ole sulle nii oluline teadmine. Meil on seda raske teha, sest meie mõistus tahab kohe teada, kuidas me jõuame selleni, mida tahame. Kui meie mõistus seda ei tea, siis ta läheb paanikasse, sest see tundub ebaturvaline. 

Tean, et asjad õnnestuvad

Minu jaoks on otsuste tegemisel oluline see, et ma tean kohe, et need õnnestuvad. Näiteks praeguste kinnisvara arenduste puhul. Mul tekib see klikk nende asjadega. Näiteks kinnisvara arenduse puhul, me käisime korduvalt sealt mööda ja mul oli tunne, et seal võiks olla mingi selline vahva arendus nagu ta meil nüüd käsil on. 

Sa tunned selle õige asja lihtsalt ära. Näiteks nagu kaaslase leidmisega. Sul on võib- olla valikus palju inimesi, aga siis ühel hetkel tuleb see õige. Kellega käib see klikk ära ja sa tead, et ta on õige. Isegi kui ta ei vasta sinu esialgsetele normidele. 

Tunnetamine, et vat see on nüüd see minu asi. Seejärel ma teen vajalikud sammud selleni jõudmiseks ära ning siis ma lasen lahti. Kui ta on mulle määratud, siis ta tuleb mulle kui ei ole minule, siis mitte. Ma ei pingesta ennast, et pean selle asja, mida tahan kindlasti saama. Selle rahuga, et kui ka ei saa seda projekti teha, siis ei juhtu ka mitte midagi. 

Iseenda usaldamine

Kui tuleb kliki tunne, siis usalda ennast. Paljud ei luba endal seda teha, sest mõistus hakkab vastupidi tööle. 

Kuidas teha enda jaoks õigeid otsuseid?

Vaata, mis tekitab sinus kliki tunde. Seejärel usalda ennast ja võta endale teadmine, et see õnnestub sul niikuinii. Tea, et sa võidad igaljuhul. Isegi siis, kui see asi ei õnnestu. Asjad juhtuvad alati sinu jaoks. 

Kui sul täna usaldust endasse ei ole, soovitan sul osa võtta minu enesekindluse koolitusest (leiad lisainfot siin: https://liinavettik.com/toode/enesekindluse-koolitus-taiskasvanule/)