Ootamine on sinu ajuseisund. Sisuliselt tähendab see, seda, et sa tahad homset, mitte seda, mis on täna. Lõpeta ootamine! See muutus olevikus toob homse soovitud heaolu.

Tahame alati enne saada

Me elame pigem nii, et me peame saama midagi enne kui saame olla õnnelikud. Näiteks, ma pean olema finantsiliselt vaba siis ma saan olla õnnelik. Pidevalt on homme on parem. Mis aga on, mis tuleb ja tuleb, aga kohale ei jõua? See on see homme, kus kõik on parem. 

Homse tulekuks on muutust vaja praegu

Milleks oodata? Miks sa ei ela oma elu praegu? Tegelikult selleks, et sinu soovitud homne saaks tulla on sul vaja muuta täna-siin-praegust. Mitte midagi ei saa muutuda kui sa ei muuda praegust. Ole täna kohal. 

See on kõigega nii. Meil naistena jõukuse loomisel samamoodi. Kui sa täna mõtled, et ma pean tegema raha selleks, et lubada endale näiteks reisi. Ja teed asju selles võtmes, et ma tahan, siis täna elad sa puuduses. 

Selle muutmiseks saad teha seda, et muudad enda enesetunnet selles osas, et sul on juba täna selles, kus elad hea. Seda saad teha tänulikkusega. Ole tänulik. Headusega sa annad juurde ja siis saad samuti juurde.

Kuidas muuta olevikku?

Kui me räägime jõukusest ja materiaalsest rikkusest. Muutuseks pead sa täna ennast juba rikkana tundma. Kuidas ma saan, kui mul ei ole täna raha. Küsi endalt “Kuidas ma saan?”. Kui sa ütled endale, et ma ei saa, siis su aju blokeerib edasi mõtlemise. Kui küsid, kuidas saab. Küsida tuleb niikaua, kui sul käib klikk ära ja sa tead kuidas saab. Ära anna ennem alla. 

Muutus algab väikestest asjadest

Muutus ei pea olema kohe suur. Alusta väikestest asjadest.Mõtle, kas see, kus praegu oled ja mida teed, kas oled õnnelik? Kui sa ei ole täna õnnelik, siis küsi endalt miks? Mis on vaja teha teisiti?

Kui sul oleks täna miljon eurot kontol, mis on see lihtne asi, mida sa praegu teekisd? Tüüpilised vastused on, et läheksin jalutama, käiksin mereääres, ma läheksin massaaži. Meil aga on koguaeg vabandus, et me ei saa, sest see teine ja kolmas.

Ma ei saa

Öeldes endale, et ma ei saa, siis ütled endale, et sa pole oluline. Kui see on nii väike asi nagu jalutamas käimine või raamatu lugemine, siis luba endale seda. Käi näiteks lõunapausi ajal 10 minutit jalutamas. Tööandja ei keela sulle seda, sest tagasi tulles oled palju efektiivsem. 

Lõpeta ootamine! See muutus olevikus toob homse soovitud heaolu. Muutused hakkavad väiksestest sammudest. Muuda praegust ja siis muutub su homne. Minul hakkas ka see kõik väikestest sammudest. Kui lubasin endal 15 minutit raamatut lugeda, siis mul tuli tunne, et ma saan endale seda lubada. Nii, ma neid väikseid samme tegin, mis ajapikku lähevad suuremaks. 

Alasti saab, küsi, kuidas saab. Muuda praegust. Ela tänases, sest juba täna kohe ja praegu saab olla hea.