Esmapilgul võib see tunduda väga ambitsioonika plaanina. Sind võib tabada mõte, et pead nüüd hirm suuri tegusid tegema. Kuidas luua enda parim aasta?

Tegelikult on mul sulle ikka vanad tõed edasi anda. 

Naudi olemist ja elu just nüüd ja praegu

Mõned päevad tagasi oli minu instagramis reel, selle kohta, mis olid minu eelmise aasta 6 kõige suuremat õppetundi. Üks neist oligi see, et elu toimub praegu. Praegu ongi see, mismoodi sa ennast tunned. Sa saad olla homme jõukam, tervem ja armastatum inimene kui sa seda juba praegu täna tunned. 

Kuidas ennast hästi tunda?

Kuidas tunda ennast nii kui kõik ümber tundub sellises olukorras, et tahaks ainult kahe käega peast kinni hoida. Tunne, see, mis moodi sa ennast tegelikult tunned on sinu valik. Sa saad valida, kas tunned ennast stressis, ärevana, pinges olevana või tunned ennast kerguses. 

Kui sa mõtled kurbi mõtteid. Mõtled sellele, et sul on raha vähe, kehv tervis või sul ei ole kedagi, siis kuidas sa oma kehas seda väljendad. Mina tean, et kui ma selliseid mõtteid mõtlen, siis mul tekib tunne, et tahaks peitu pugeda, ära minna. 

Kui sa mõtled sellele, et väljas päike paistab, oled soojas, sa oled armastatud, terve ja energiline või said kellelegi head teha. Mis moodi sa ennast siis tunned? Sa ajad selja siis sirgu ja tunned, et hea on. Sa tunned ennast hästi. Selles tundes tahad sa ennast sellel aastal hoida. 

Kontrolli oma mõtteid

Inimene on evolutsiooni käigus loodud mõtlema ohtudele. Me oleme üldiselt keskendunudki ohtudele, sest see oli kunagi oluline osa meie elust. Täna see nii enam ei ole. 

Täna oleme teadlikumad. Saame valida, kas oleme automaat prorgammil, mis keskendab meid ohule ja negatiisele. Või valin sel aastal teadlikult mõelda sellele, mis on minu ümber hästi. 

Sa oled väärtuslik igal hetkel

Sa oled väärtuslik igal võimalikul hetkel ükskõik, mida sa ka ei tee. Otsi neid asju, miks ja kellele sa oled oluline. Kui sa mõtled, sellele, kellele sa oled kasulik ja miks sa talle kasulik oled, siis nii sa hakkad leidma endas väärtust. Sa tunned, et oled piisav ja väärtuslik. Mida rohkem sa seda tunnet tunned seda paremat heaolu sa oma ellu lood. 

Elu ei ole muud kui peegel sinu sisemistele mõtele. 

Näiteks kui vaatad minu videoid, sa lood sellega väärtust mulle. Sa lood väärtust Youtube’ile või minu veebilehele. Minu videot vaadates oled kasulik ka näiteks oma interneti teenuse pakkujale ning sellele ettevõttele, kelle tehnika abil sa videot vaatad.

Kui sa tahad luua endale parimat aastat, siis loo endale seda head tunnet. Seda tunnet, et sa oled piisav ja väärt. Kuula mis need asjad on, mis sinu seest tulevad ja luba endale neid. Kaotada ei ole mitte midagi kõik on üks suur võit.