The Passion Test® Workshop Ettevõttele

Kas sinu jaoks on oluline, et sinu kolleegid tulevad tööle silm särades, on täis hakkamist ja oma entusiasmiga nakatavad ka teisi? Tõenäoliselt oled näinud sellist reaktsiooni peale mõnda motivatsioonikoolitust, kuid see pole jäänud kestma? Motivatsioon on ajutine, kui see ei tule inimese enda seest. Inimesel peab olema sisemine tahe ja kutse tegutseda. See tahe saab olla vaid siis kui inimene omab selgust sellest, mis talle päriselt oluline on ja miks see oluline on.

Selleks, et oma inimestel silmad särama saada kutsun oma meeskonnas läbi viima The Passion Test® Workshopi.

The Passion Test® on maailmas #1 tööriist, mis aitab inimestel nende TOP 5 kirge välja selgitada ning annab juhised, kuidas oma unistuste elu elada. The Passion Testi® on õigus teha vaid sertifitseeritud coachidel. The Passion Testi® loojad on Janet Bray Attwood ja Chris Attwood.

The Passion Test® workshopil osalemise tulemusena saab osaleja teada:

 • Teab mis on tema top 5 kirge, mille järgimine võimaldab elada õnnelikku, edukat ja täisväärtuslikku elu;

 • Saab teada saladuse, kuidas saavutada edu kõiges mida soovib;

 • Saab tööriista, mis aitab elulõpuni hoida selgust asjades, mis on tegelikult tema jaoks olulised;

 • Saab selgeks viisi, kuidas võtta enesekindlalt vastu otsuseid.

AEG: Ajaliselt peaks arvestama The Passion Test® workshopi jaoks 3,5 tundi.

KUS: Workshopi on võimalik läbi viia nii kontaktkoolitusena kui ka veebi vahendusel. Kontaktkoolitusena on asukoht kokkuleppel (tavaliselt kliendi juures).

KUIDAS: Workshop toimub live-s treeneri juhendamisel. See koosneb nii iseseisvatest praktilistest harjutustest kui ka grupitöödest. Eraldi ettevalmistus ei ole vajalik.

INVESTEERING: Workshopi hind on 79€/osaleja kohta. Kui workshopil osalejaid on rohkem kui 10, sõltub täpne hind osalejate koguarvust. Maksimaalne osalejate arv ühel workshopil on 50 inimest.

Miks viia workshop läbi oma meeskonnas?

Passion Testi tulemusena on osalejad muutunud:

 1. Enesekindlamaks, sest nad teavad, mis on neile elus päriselt oluline.
 2. Nad teevad kiiremaid ja selgemaid otsuseid.
 3. Nad on fokuseeritud ja motiveeritud tegutsema.

Kui inimene teab mida ta tahab, siis oskab ta öelda ebaolulisele “ei” ja see omakorda toob ellu ja töösse rahulolu, efektiivsust ja kiiremad tulemused.

Passion Test® on suurepärane tööriist, mis aitab inimesel seada fookust sügaval südame tasandil. Teadlikkus oma tõelistest väärtustest annab inimesele enesekindluse fokuseeritumalt oma visioonid ellu viia.

Kui inimene teab üleüldiselt, mis on talle elus oluline ja ta oskab enesekindlalt otsuseid vastu võtta, siis on ta ka tööd tehes tulemuslik ja sealjuures õnnelik, sest ta teab, miks ta seda teeb.

Selget sihti omav inimene tuleb välja ohvrirollist, omab enesekindlust tegutsemiseks ja nakatab oma entusiasmiga ka teisi meeskonnaliikmeid.

Kas sina soovid, et sinu meeskonnal silmad säraksid ja nad teeksid oma tööd kirega? Telli oma meeskonnale personaalne The Passion Test® workshop >>>>

Workshopi läbiviija on Liina Vettik, kes on esimene Eesti kahest sertifitseeritud Passion Test® coachist.

Kahjuks on Liina õppinud karmil viisil, miks on oluline teha tööd mida armastad ning kaasata enda ümber inimesi, kes teevad tööd, mis paneb neil silma särama. Ta annab nüüd seda sõnumit edasi nii Eestis kui välismaal ning aitab leida abivajajatel nende töökire, loomupärased tugevused ning unikaalse omaduse, millega väärtust luua. Liina aitab tõsta tööga seotud kaasahaaratust ja toetab eesmärkide elluviimisel nii indiviide kui meeskondi, et tegevused oleksid efektiivsed, tooksid tulemusi, ning et kõik osapooled oleksid sealjuures terved ja õnnelikud.

TELLI THE PASSION TEST® WORKSHOP OMA MEESKONNALE 

  MIDA RÄÄGIVAD KLIENDID PASSION TEST COACHINGUST?

  “Olin Passion Test’ist varem kuulnud, kuid selle tegemiseni jõudsin palju hiljem – ju siis oli vaja veel atra seada ja õige juhendaja ära oodata . Sain tänu testile tagasi usu oma mahakantud kiresse ja veel suurema tahtmise sellest oma töö ja hobi teha – tee, mida käin, muutus palju sirgjoonelisemaks ja prioriteetid elus selgemaks. Aitäh, Liina!”

  Ave-Stina (Udam)

  “Mul oli äärmiselt heameel veeta 2 kohtumist Liina´ga. Ta oskab tunnetada Sinu `valusaid kohti` ja annab nõu kuidas elus edasi pürgida. Kohtumisel Liina´ga ei ole päris nii, et üks küsib ja teine vastab, vaid algul õpime üksteist tundma ja seejärel asume oma unistusi ellu viima  Kindlasti tuleb aus olla iseenda vastu. Soovitan soojalt ja uskuge mind, te ei kahetse!”

  Elise Päi

  “Liina coaching sessionile läksin juba suure huviga, et teada saada mida ta täpselt õppimas oli. Muidugi ka suurest huvist teada saada kuidas see mind aidata ja suunata võiks. Sessioon oli huvitav kuuldes asjadest millele väga vaikselt olen mõelnud kuid kunagi polnud suuremat tähelepanu pööranud. Olles reisinud ja töötanud erinevates riikides on tegelikult tekitanud olukorra, kus olen ennast kaotanud sihilt mille kunagi seadnud olin. Saingi sessiooni ajal kinnitust sellele, et tuleb enda sisemist häält kuulata. Vahepeal olen selle juba automaatselt unustanud või enam pole sellele tähelepanu pööranud. Enda jaoks avastasin, et parim viis enda jaoks midagi teha on alustada pisikestest asjadest. Näiteks kirjutades ülesse igapäev 5 asja mille üle õnnelik olen. Päris tore on jälgida, et need on tegelikult pisikesed asjad mis naeratuse näole toovad. Kindlasti soovitaksin inimestel see session läbida eriti siis kui olete hetkeks ellu kadunud ja otsides oma teed. Kindlasti teen edasi testi mis Liina mulle tegi ning tulemused on vast märgatavad mingi aja jooksul.”

  Marit Metsa

  “Väga meeldis protsess, kuidas jõuda viie kõige olulisema kireni enda elus ja küsimused, mis aitavad igapäevaselt neid endale meelde tuletada, jõustada. Kuidas hoida fookust ning hakata oma elu ellu viima. Tõesti soovitan kõigile, kui otsid oma kirge - tulemus võib Sind üllatada.”

  Külli Aas, enesearendaja 🙂

  “Coachingu sessioon Liinaga aitas mul oma tunnetes ja soovides selgusele jõuda ning suunas mind oma mõttemustrite muutmisele. Liina oli see, kes andis mulle tõuke selleks, et ma ennast teadlikult rohkem väärtustaksin ja armastaksin. Olen sulle väga tänulik nende koosveedetud tundide eest.”

  Moonika Teppo, doktorant

  “Liinaga kohtumiseni viis mitu erinevat juhtlõnga, mis õigel hetkel vormus vahvaks ja inspireerivaks coachinguks. Olen tänulik nende kohtumiste ja teadmiste eest, mida saan nüüd enda arenguga tegelemisel kasutada. Palju on tehtud ja terve elu endaga harmoonias tegutsemist veel ees!”

  Mariann Maasi “Oma inspireeriva elu looja” 🙂