Ma aitan inimestel tuua karjäärialaseid tulemusi sellega, mis neid õnnelikuks teeb. Kahjuks olen elus kogenud, et võttes ette aina suuremaid väljakutseid, et siis elada oodatud rahuldustpakkuvat elu, ei too see tegelikult oodatud tulemusi. Vastupidi, sel on hävitav jõud. Suunates oma jõulist energiat sinna, mis me arvame, et võiks tuua meile igatsetud rahulolu, võib meid tegelikkuses hoopis liiga vara hauda viia!

Veel palgatöötajana sain väga valusalt kogeda seda, mida tähendab töötamine küll väga heal positsioonil, kuid mis endal silma lõpuni särama ei pane. Lõppkokkuvõttes ei toonud selline asi kasu ei mulle ega ka ettevõttesse, kuhu ma panustasin.

Ettevõtjana olen tegutsenud juba rohkem kui 10 aastat. Tean täpselt ettevõtjaks olemise muresid ja rõõme. Olen koolitanud nii ennast kui tiimiliikmeid, kuid soovitud tulemusi see minu ettevõttes ei toonud. Seniks kuni avastasin, et teadmised koolitamisest võivad ju tõusta, aga kui tõekspidamised alateadvuses arengut ei soosi, ei saa muutuda ka minu äri, minu finantsiline olukord ega ka elu.

Aastaid kestnud enda ja teiste väljakutsetega tegelemine alateadvuse tasandil on andnud tööriistapagasi, millega aitan täna ka kõige edukamatel inimestel jõuda sinna kuhu nad päriselt tahavad, tehes seda milleks nad päriselt loodud on ja neil silma särama paneb.

Coachina hoolitsen selle eest, et ka kõige edukamad meist (kel kõik justkui olemas) leiaksid endas rahulolu ja jätkaksid edukalt sellega, mis neid ennast ka päriselt õnnelikuks teeb.

Mul on väga hea meel, et ma just Liina coaching programmi läbisin. Tema üsna otsekohene, konkreetne ning süsteemne lähenemine tagavad oodatud tulemuse. Motivatsioon ja selged näpunäited edasisteks sammudeks on garanteeritud.

Tarmo Velsker PhD, insener, ettevõtja ja investor.

Liina oskab panna nägema asju teises valguses. Nurga alt, mida sa seni võib-olla ei osanud ega soovinud vaadata. Ka kõige lihtsam asi, mis sind võib olla häiris, on saanud teise nimetuse probleemile. Oska näha asju teise nurga alt ja elu muutub. Liina andis palju julgust ja enesekindlust juurde liikuda oma unistuste suunas. Olen südamest tänulik, et sain selle kogemuse osaliseks.

Triin Parro, MyFitness - Eratreener

Liina on kogenud coach, tehes seda, mida hing ihkab. Tema kogemus ja teekond iseenda täiuse teel on andnud talle pagasi, mille pealt aidata ka teistel leida oma tõeline teekond ja kirg.

Maris Kaer, Profee OÜ asutja ja omanik

Liina juures hindan kõige enam tema konkreetsust ja otsekohesust, laia silmaringi ja intelligentsust ning elukogemust. Liina suudab coachingus esitada küsimusi õigel ajal, ta oskab küsida just need õiged küsimused. Tihtipeale on küsimus nii ebamugav, et tahaks kohe vastamisest mööda laveerida. See näitab aga, et küsimus tabas just seda õiget kohta. Liina soojus ja heasüdamlikkus aitab iseendal need õiged vastused leida. Liina aitas mul passion testi abil leida üles need kohad, mis vajasid mu praeguses eluetapis avastamist ja korda tegemist. Samuti aitas Liina coaching mul aidata aru saada, kas ma olen õigel teel ning kas mu plaan vajab korrigeerimist.

Robert Sarv, Advokaadibüroo Emerald Legal
LOE VEEL TAGASISIDET