Kas teadsid, et:

51,19% Euroopa naisettevõtjate aastakäive on väiksem kui 100 000€ aastas.
70% Eesti naisettevõtjad on iseendale tööandjad.

OLED “SUURSUGUNE TEGIJA”

Sinu aastakäive on vahemikus 500 000 – 999 999€
või 40 000 – 80 000€ /kuus

Oled seitsmekohalisele numbrile nii lähedal, et võid seda praktiliselt maitsta – oled loonud meeskonna, tugevdanud oma “rahalehma” (toode/teenus, mis toob kõige suuremat käivet ja kliente), süstematiseerinud turunduse ja müügi ning teinud sisemise mõtteviisilise töö iseendaga, mis on vajalik sellise edu saavutamiseks.

Nüüdseks oled aru saanud, et töötajate palkamise jätkamine suurendab tulusid ja on sinu peamine edu valem. Sa oled valmis tegema järelejäänud samme, et jõuda miljoni-euro verstapostini.

  • Palka (või eduta ettevõttest seestpoolt) operatiivjuht, kes on sinu parem käsi ja võib kasvada koos sinuga COO või isegi CEO rolliks.

  • Süstematiseeri oma teenuse või toote pakkumine täielikult ja koolita oma meeskond välja, et sinu põhitoote (“rahalehma”) täielik protsess toimib ilma sinu panuseta.

  • Sinu iganädalane harjumus: Küsi oma meeskonnalt “kus ma teile ette jään?” ja kuula nende vastuseid.

Kas sul on tõsi taga ja soovid oma ettevõtet kasvatada? Kas soovid seda teha teadlikult, et pigem kiiremini ettevõtte skaalal edasi liikuda? Broneeri aeg tasuta strateegiakõnele, kus minu konsultant sind järgmiste sammude osas edasi aitab!