“Täiuslik karjäär” on digitaalne coachingu programm, mis aitab inimestel leida nende töökire, millega elatist teenida. Töö mis põhineb inimese isiklikul missioonil. Töö kust ta saab rakendada oma loomupäraseid tugevusi ja õpitud oskusi. Töö millest ta hoolib ja tal silma päriselt särama paneb. See on töö mis toob rahulolu, kus me tunneme ennast väärtuslikuna ning töö mis teeb meid õnnelikuks.

Sul on unistus teostada ennast läbi töö, mis oleks nauditav, lõbus ja pakuks tõelist rahulolu.

Mul on tööriistad, tugi ja kommuun, et see muuta sinu jaoks reaalsuseks – palju kiiremini ja lihtsamalt kui sa iial ettekujutasid.

 

Telli “Täiuslik karjäär” coachingu programm!

$963,80 sis. KM or $264,00 sis. KM / month for 3 months

Kiirusta! Uus hind 790€ kehtib al. 1. september!

“TÄIUSLIK KARJÄÄR” COACHINGU PROGRAMM ANNAB SULLE KÕIK MIDA SA VAJAD, ET ALUSTADA UUT, TÄISVÄÄRTUSLIKKU TEEKONDA KARJÄÄRIS NING LÕPUKS OMETI SAAVUTADA TÕELINE RAHULOLU, MIDA SA VÄÄRID.

“TÄIUSLIK KARJÄÄR” COACHINGU PROGRAMM ANNAB SULLE KÕIK MIDA SA VAJAD, ET ALUSTADA UUT, TÄISVÄÄRTUSLIKKU TEEKONDA KARJÄÄRIS NING LÕPUKS OMETI SAAVUTADA TÕELINE RAHULOLU, MIDA SA VÄÄRID.

KUI TÖÖ (SEALHULGAS RAHA TEENIMINE) TUNDUB RASKE – KUIGI SA TEAD, ET SINU JAOKS ON OLEMAS PAREM VIIS ELATISE TEENIMISEKS, MIS TOOB KA SÜGAVA RAHULOLU, SIIS “TÄIUSLIK KARJÄÄR” ON TÄPSELT SINU JAOKS. 

Sa oled siin sest tunned, et peaksid midagi enda elus tööalaselt muutma. Kuid ei tea mida või kust alustada?!

Kas mõni alljärgnevast väitest kehtib sinu kohta?

 • valdkond või amet on sinu jaoks ennast juba ammendanud
 • sa ei tea täpselt, mida sa tahad, mis puudu on
 • sa ei tea, kuidas seda endas leida
 • ükski valdkond ei tekita sinus väga suurt huvi või elevust
 • vaimustus uuest ideest kestab vaid lühikese aja

Hullemas olukorras võib isegi olla, et:

 • sulle tundub vahel, et energiat on vähe, kuigi tervis on justkui korras
 • sind valdab üleüldine raskustunne
 • pead ennast imelikuks, kuna ei suuda tööga rahul olla
 • sind valdab lootusetus, et sinu jaoks ei olegi õiget ametit, mis silma särama paneb.

Kui tundsid end ühegi väite juures ära, siis…

“TÄIUSLIK KARJÄÄR” COACHINGU PROGRAMM VÕIB OLLA LAHENDUS, MIDA SA OLED OTSINUD, ET LÕPUKS RAKENDADA OMA TÄIELIKKU POTENTSIAALI, TEHES TÖÖD MIDA ARMASTAD.

“Täiuslik karjäär” on digikeskkonnas tehtav coachingu programm, kus osalejal tuleb vastata põhjalikele küsimustele. Kui vastused on olemas ja ära saadetud, vaatan sinu vastused üle, koostan isiklikult sulle põhjaliku analüüsi ja saadan programmi tulemused pdf failina sulle 48h jooksul.

Programm koosneb 6-st moodulist, kus:

 • 1. Moodul keskendub sinu senisele kogemusele ja ootusele
 • 2. Moodul keskendub sinu tugevustele ja unikaalsusele
 • 3. Moodul keskendub sinu MIKSile?!
 • 4. Moodul keskendub sinu loole ja inimestele keda saaksid aidata
 • 5. Moodul keskendub sinu ideaalsele tööle
 • 6. Moodul keskendub visioonile ja tegevuskavale

Olles vastanud kõikidele küsimustele 6-s moodulis saadame sulle tagasi PDF profiili, kust leiad:

 • Oma loodusega kaasa antud tugevused, mille rakendamine töös toob kerguse ja naudingu tööst.
 • Oma unikaalsuse, mis on n.ö sinu kiiks ja tugevus, mis eristab sind kõikidest teistest inimestest.
 • Oma MIKSi?! Mis on see tugev jõud, mis sind läbi elu erinevates eluvaldkondades kannustab.
 • Mis on sinu väärtused
 • Kes on need inimesed (sihtgrupp) keda saad ja tahad aidata.
 • Milline on sinu lugu, millega saad kõnetada oma sihtgruppi.
 • Milline on sinu ideaalne töö.
 • Tegevuskava – mis on need järgmised väikesed sammud, et teha tööd mida armastad.

Varem viisin läbi sellist programmi 1-1le coachinguna. Programmi läbimine võttis aega 1,5 kuud ja selle hinnaks oli 3000€. Täna on hea meel, et inimesed saavad programmi ise läbida ja vastused kiirelt kätte, hoides kokku aega ja raha. Nii on võimalus aidata tunduvalt rohkem inimesi.

“Liinaga kohtumiseni viis mitu erinevat juhtlõnga, mis õigel hetkel vormus vahvaks ja inspireerivaks coachinguks. Olen tänulik nende kohtumiste ja teadmiste eest, mida saan nüüd enda arenguga tegelemisel kasutada. Palju on tehtud ja terve elu endaga harmoonias tegutsemist veel ees!”

~Mariann Maasi “Oma inspireeriva elu looja” 🙂

______________________

“Mul on väga hea meel, et ma just Liina coaching programmi läbisin. Tema üsna otsekohene, konkreetne ning süsteemne lähenemine tagavad oodatud tulemuse. Motivatsioon ja selged näpunäited edasisteks sammudeks on garanteeritud.”

~Tarmo Velsker PhD, insener, ettevõtja ja investor.

______________________

“Väga meeldis protsess, kuidas jõuda viie kõige olulisema kireni enda elus ja küsimused, mis aitavad igapäevaselt neid endale meelde tuletada, jõustada. Kuidas hoida fookust ning hakata oma elu ellu viima. Tõesti soovitan kõigile, kui otsid oma kirge – tulemus võib Sind üllatada.”

~Külli Aas, enesearendaja 🙂

______________________

“Liinaga kohtumine on üks parimaid asju minu eneseleidmise tee alguses. Tänu tema juhitud vestlusele ja õigetele küsimustele kohtusin ma oma päris minaga. Lootusetuna näivas olukorras sain enesekindlust ja motivatsiooni astuda samme rahuldustpakkuva elu suunas. Igal inimesel peaks olema selline coach nagu Liina on.”

~Łiina Veskimäe

______________________

“See programm juhatab sind sinu tõelise kutsumuse juurde. Kui sa oled oma kutsumusest teada saanud, võid sa ka ise üllatuda kui tõene see on ning samas kui kaugele sa sellest liikunud oled. Programm aitab sind tagasi õigele teele. Sa leiad oma unikaalse omaduse, mis on sinu suurim tugevus ja aitab sind sinu äri edus. Programm tõi tagasi minu sisemise motivatsiooni juhatades mind õigete, mulle tõeliselt oluliste asjadeni. Kui sa kahtled kas teed õiget asja, siis Liina ja see programm tõesti aitavad sul välja selgitada sinu tõelise tee. Ma müüsin terve oma ettevõtte, et alustada äriga, mis mulle päriselt kõige tähtsam on.”

~Łeanika Järve, Tippmaakler

Sinu edu saladus, et elada täisväärtuslikku ja rahulolu pakkuvat elu, on Facebookis loodud privaatne Mastermind grupp. See tugi ja sõpruskond, mida sellest grupist leiad on määrava tähtsusega, selles pole kahtlustki. Et saaksid edukalt oma rahulolu toovat teed käia on parim ümbritseda ennast sarnaselt mõtlevate inimestega, kes sind mõistavad, sind toetavad ja sinuga oma võite jagavad. Ka mina olen Facebooki tugigrupis aktiivne, vastates iga päev küsimustele ning andes nõu kommentaaridele vastamisega.

Kõik kes tellivad “Täiusliku karjääri” coachingu programmi saavad juurdepääsu kinnisele tugigrupile, kus ma teen iga kuu viimasel kolmapäeval toetava coachingu kõne, et aidata sul jõuda rahuldust pakkuva karjääri ja eluni (tehes raha sellega, mis on sinu tugevused ning mis sulle tõeliselt naudingut pakub).

Telli “Täiuslik karjäär” coachingu programm ja naudi tõelist rahulolu.

$963,80 sis. KM or $264,00 sis. KM / month for 3 months

Kiirusta! Uus hind 790€ kehtib al. 1. september!

EI MINGEID PÜSIKULUSID EGA LIIKMEMAKSE

ÜHEKORDNE TASU – ELUAEGSED TULEMUSED

“Jäin väga rahule “Täiusliku karjääri” programmiga kuna see pani mind väga palju enesesse vaatama ja paremini mõistma mida soovin siin elus tööalaselt saavutada, kus on minu tugevused, mis valdkonnad need on kuhu oma aega investeerida jne. Liina on väga toetav ja südamega kohal ning suurepäraseks inspiratsiooniks leidmaks oma teed.”

~ Kirsika Peil, tugiteenuste juht

“”Täiuslik karjäär” on põnev pildi klaarimise programm. See innustab tegudele ja õpetab, kuidas tegutseda nii, nagu on sinu hingele hea. Kui oled programmi läbides endaga aus ja teed küsimustega süvitsi tööd, on garanteeritud, et saad oma ettevõtmiste osas kätte selge suuna, sammud ja isegi graafiku, mille alusel tegutsema hakata.

Liina on inspireeriv, hooliv ja asjatundlik coach, kellega on kerge ja mõnus koostööd teha!”

~Anni Vahter, Ettevõtja

JUBA AASTAID OLEN ARENDANUD “TÄIUSLIKU KARJÄÄRI” PROGRAMMI IGA KLIENDIGA, ET TUUA TULEMUSI, MIS…

 • Toob sulle selguse edasisteks sammudeks elu suurtes otsustes
 • Annab energiat ja inspiratsiooni tegutsemiseks
 • Annab tõelise enesekindluse otsuste tegemisel ja endas kindlaks jäämisel
 • Toob sinu ellu rahulolu pakkuvaid saavutusi ja õnnetunnet

Ja lõpuks saavutada tõeline rahulolu, tehes raha sellega, mida päriselt armastad!

“TÄIUSLIK KARJÄÄR” – SEE ON ENNAST TÕESTANUD SÜSTEEM, MIS VÕIMALDAB MEIL LÕPLIKULT ELADA TÄISVÄÄRTUSLIKKU JA NAUDINGUT PAKKUVAT ELU!

Programm “Täiuslik karjäär” võib muuta Su elu kui Sa seda tahad ja selleks valmis oled. See pole lihtsalt tavaline karjäärinõustamine, mille käigus tehakse lühike test ja öeldakse, et seda ametit pead pidama. Programm keskendub Sinu loomusele ja olemusele hoopis teisel tasandil. See on põhjalik endasse vaatamine ja juba vastamise ajal õpid enda kohta uusi asju. Liina ei anna Sulle täna uut tööd, aga ta avab Sulle aknad, mille olemasolust Sa midagi ei teadnud. Olles programmi läbinud, tunnen end tuleviku osas positiivselt ning oskan nüüd pöörata tähelepanu hoopis teistele ametitele, millele enne ei osanud mõeldagi.

Keith Lemendik

Läbi Liina coachingu programmi sain väga palju enesekindlust juurde. Tema õiged küsimused avasid aknad, kuhu enne näha ei osanud. Saadud motivatsioon ja näpunäited aitasid uuesti käivitada “tegutsemise mootori”.

Liisi Kroon

Liina coaching aitas mul visualiseerida oma elu. Mitte, et ma seda enne teinud poleks, kuid reflektsioonis, mida Liina andis, jõudis minuni lõpuks MÕISTMINE, samas kui enne oli lihtsalt teadmine.

Erkki Erend

“Täiusliku karjääri” programm paneb Sind iseendasse ja oma soovidesse-unistustesse süüvima nii nagu mitte kunagi varem. Sain programmi läbimisest kinnitust oma taipamistele ja julgust oma soovide ja unistuste täitmiseks tegudele asuda.

Karolin Rillo

Ma pole vist kunagi varem nii sügavale enda sisse vaadanud. Programm aitas mul leida seda, mida ma ise ei osanud enda jaoks lahti mõtestada.

Liina Roht

Tema tõi tagasi minu, tõelise minu. Ta oskas summeerida ja üheks tervikuks siduda kõik minu viimaste aastate eneseotsingud. Inimene saab vaid siis parim olla, kui ta teab, kes ta on ja millised on tema väärtused. Olin palju aastaid “kadunud” ja minu igapäevastel tegevustel puudus justkui siht, ma ei teadnud, kuhu, ja miks ma liigun. Lihtsalt tegin oma tegevusi. On tõeliselt vabastav tunda ja julgeda seda tunda, et teen nüüd täna neid asju, mis on mulle tõeliselt tähenduslikud ja millest tõeliselt hoolin. Oskan ennast õigesti rakendada igapäevategevustes ja teen just selliseid otsuseid, mis teenivad minu pikemat visiooni. Mul oli varem väga raske “ei” öelda ja võtsin kõik pakkumised vastu ja seda just põhjusel, et ma ei teadnud kuhu liigun – olin otsingutel ja rahulolematu. Täna, olles eneseteadlik, julgen “ei” öelda ja teha selliseid valikuid, mis tekitavad minus päriselt selle õige emostiooni ja tunde. Julgen päris endale otsa vaadata ja seeläbi enda jaoks õiget radapidi liikuda nii töö, kui ka eraelus. Aitäh, Liina, et teed, mida sa teed! Sa oled imeline!

Kristi Jõeorg

Tänu Liina coachingu sessioonidele sain julguse vaadata tunnistada endale, et ma soovin proovida palju erinevaid tegevusi, milleks ei ole kunagi aega varem leidnud. Leidsin tee loovuseni ja katsetamiseni.

Olga Kuvatova

Liina teeb inimestega imesid! Ja need imed tulevad kiirelt! Tuleb ainult ise olla avatud, ka päriselt. Ning kui ei ole veel avatud, siis Liina oskab seda väga hästi. Minu kõige paremad kiidusõnad!

Janet Aikevitšius, Sius Marketing

INVESTEERI ENDASSE TÄNA!

$963,80 sis. KM or $264,00 sis. KM / month for 3 months

Kiirusta! Uus hind 790€ kehtib al. 1. september!

Title

Go to Top