VEEBISEMINAR

Naisettevõtja lõksud, mis takistavad äri arengut ja vabaduse saavutamist

Võta osa tasuta live veebiseminarist.


🌟 Kas oled naisettevõtja või soovid selleks saada?

🌟 Oled oma ettevõtte nimel vaeva näinud, kuid tundub, et oled nagu hamster rattas, jõudmata kunagi soovitud edukuse tasemeni?

🌟 Igatsed vabadust, mida kujutasid ette, kui oma äri alustasid - vabadust elada elu oma tingimustel, nii rahaliselt kui ajaliselt?


Kui vastasid ühele nendest küsimustest jaatavalt, tea, et siis sa pole üksi.

Paljud naisettevõtjad seisavad silmitsi samasuguse võitlusega ja siin on tõde: sageli oleme meie ise oma ettevõtte pudelikaelaks.

Kuid tead mis? Võti oma ettevõtte potentsiaali avamiseks peitub sinus endas. Ei, see ei tähenda rasket tööd või rohkem töötunde. Kõik seisneb sinu piiravate tõekspidamiste avastamises ja nende lahendamises, mis sind tagasi hoiavad.

Liitu 18. oktoobril kell 19.00 toimuval elumuutval veebiseminaril, mis muudab sinu arusaama nii sinust endast kui ka sinu ettevõttest igaveseks.

Silmiavava 2h jooksul arutame järgmist:

Tuvastame naisettevõtja enesešabotaažid:

Jagame näiteid elust enesest, kuidas me naisettevõtjatena endile oma ettevõttes kaikaid kodaraisse loobime ning paljastame tihti tähelepanuta jäetud tegurid, mis sinu ärile kahju toovad.

Tõstame enesekindlust:

Õpi praktilisi strateegiaid, kuidas tõsta oma eneseväärtust ja sellega enesekindlust, mis võimaldab sul teha julgeid otsuseid ja viia oma ettevõte uuele tasemele.

Saavuta tõeline vabadus:

Avasta, kuidas vabanemine iseenda loodud piirangutest võib kaasa tuua rahalist jõukust ja ajalist vabadust - võimalust elada elu sinu tingimustel.


💥 Ole selline juht, nagu sa oled alati tahtnud olla.

💥 Vabasta oma ettevõte nähtamatutest ahelatest.

💥 Saavuta vabadus, mida väärid.

👉 Registreeru kohe ja saavuta oma täielik potentsiaal!

PS! Kõik registreerijad saavad vaadata 48h jooksul ka veebiseminari salvestust.

juhendab

LIINA VETTIK

October 18, 2023
7:00pm Eastern European Time

REGISTREERI KOHE TÄNA

Ära maga maha seda võimalust võtta kontroll enda saatuse üle ja luua edu, millest alati oled unistanud!

    Registreerides annad nõusoleku saata sulle infot Liina Vettik kasulike materjalide ja programmide kohta. Me austame sinu privaatsust. Võid ennast listist maha võtta igal ajal..