Minu kogemus on näidanud, et südame järgi elamine:

  • teeb õnnelikuks
  • teeb terveks
  • toob head suhted
  • toob edu

The Passion Test® on maailmas #1 tööriist, mis aitab inimestel nende TOP 5 kirge välja selgitada ning annab juhised, kuidas oma unistuste elu elada. The Passion Testi® on õigus teha vaid sertifitseeritud coachidel. See tähendab seda, et need coachid on saanud väljaõppe, kuidas testi teha ja inimeste kired välja selgitada.

Tehes üks kord The Passion Test® läbi koos coachiga, saad tööriista eluks ajaks, mis aitab sul ikka ja jälle endas selgusele jõuda ja oma unistuste poole liikuda.

The Passion Testi® loojad on Janet Bray Attwood ja Chris Attwood.

The Passion Test® coaching

T. Harv Eker on öelnud: “Selgus on jõud” (Clarity is power) – “Jõud luua elu, mida sa soovid elada.”

Selleks, et saavutada elus kõike mida Sa tahad, on Sul vaja:

1. Olla täiesti kindel selles mida Sa tahad (selgus)
2. Uskuda, et see on võimalik ja tegutseda vastavalt oma eesmärke silmas pidades
3. Ümbritseda ennast inimestega kes elavad oma unistuste järgi.

The Passion Test® coachingul osalemise tulemusena saad teada:

  • Mis on Sinu top 5 kirge, mille järgimine võimaldab Sul elada õnnelikku, edukat ja täisväärtuslikku elu;
  • Saad teada saladuse kuidas elada õnnelikku ja täisväärtuslikku elu;
  • Saad tööriista, mis aitab Sul elulõpuni hoida selgust asjades mis on tegelikult Sinu jaoks olulised;
  • Saad teada mis Sind siiani piiranud on (mis on sinu negatiivsed uskumused);
  • Saad oma uskumused ümber pöörata ja oskuse kuidas edaspidi ise oma uskumusi ümber pöörata.

The Passion Test® coaching koosneb kahest kohtumisest (kumbki kuni 2h). Esimsele korral selgitame välja sinu TOP 5 kirge ja räägime sellest kuidas oma unistuste järgi elada. Teisel korral leiame ja lükkame ümber uskumused, mis sind siiani on takistanud, et oma unistuste järgi püüelda ja täisväärtuslikumalt elada.

Coachingu sessioone saab teha nii personaalselt näost-näkku kohtudes, kui ka Skype teel virtuaalselt.

The Passion Test® coachingu hind kokku 300€.

“Minu Passion Testist Liinaga on möödas aasta. Ilma igasuguse liialduseta ei ole ma sellest testist saadik enam sama inimene, kes enne. Ma lasin ennast puurist välja ja tegelen täna iga päev sellega, mis toob mulle rõõmu, põnevust ja elevust. Ma ei tea, mis on minu lõplik siht, aga elus esimest korda on see täiesti okei – ma naudin teekonda ja toimetan sisetunde ja südame soovide järgi.
Aitäh sulle, Liina, et panid mind unistama, nendesse unistustesse uskuma ja nende nimel päriselt tegutsema! 😊❤️

~ Anni Vahter

“Olin Passion Test’ist varem kuulnud, kuid selle tegemiseni jõudsin palju hiljem – ju siis oli vaja veel atra seada ja õige juhendaja ära oodata 😊. Sain tänu testile tagasi usu oma mahakantud kiresse ja veel suurema tahtmise sellest oma töö ja hobi teha – tee, mida käin, muutus palju sirgjoonelisemaks ja prioriteetid elus selgemaks. Aitäh, Liina!”
Ave-Stina (Udam) – loovturundaja

“Mul oli äärmiselt heameel veeta 2 kohtumist Liina´ga. Ta oskab tunnetada Sinu `valusaid kohti` ja annab nõu kuidas elus edasi pürgida. Kohtumisel Liina´ga ei ole päris nii, et üks küsib ja teine vastab, vaid algul õpime üksteist tundma ja seejärel asume oma unistusi ellu viima 😉 Kindlasti tuleb aus olla iseenda vastu. Soovitan soojalt ja uskuge mind, te ei kahetse!”

~ Elise Päi

“Liina coaching sessionile läksin juba suure huviga, et teada saada mida ta täpselt õppimas oli. Muidugi ka suurest huvist teada saada kuidas see mind aidata ja suunata võiks. Sessioon oli huvitav kuuldes asjadest millele väga vaikselt olen mõelnud kuid kunagi polnud suuremat tähelepanu pööranud. Olles reisinud ja töötanud erinevates riikides on tegelikult tekitanud olukorra, kus olen ennast kaotanud sihilt mille kunagi seadnud olin. Saingi sessiooni ajal kinnitust sellele, et tuleb enda sisemist häält kuulata. Vahepeal olen selle juba automaatselt unustanud või enam pole sellele tähelepanu pööranud. Enda jaoks avastasin, et parim viis enda jaoks midagi teha on alustada pisikestest asjadest. Näiteks kirjutades ülesse igapäev 5 asja mille üle õnnelik olen. Päris tore on jälgida, et need on tegelikult pisikesed asjad mis naeratuse näole toovad. Kindlasti soovitaksin inimestel see session läbida eriti siis kui olete hetkeks ellu kadunud ja otsides oma teed. Kindlasti teen edasi testi mis Liina mulle tegi ning tulemused on vast märgatavad mingi aja jooksul.”

~ Marit Metsa