TASUTA VEEBISEMINAR

7 kõige levinumat rahauskumust, mis hoiavad sind vaesuses ja keskklassis

Osale tasuta veebiseminaril.


Tule silmiavavale teekonnale, mis muudab igaveseks sinu suhtumist rahasse. Selles inspireerivas veebiseminaris paljastan 7 kõige levinumat piiravat uskumust raha kohta, mis on sind eemal hoidnud elust, mida sa tõeliselt soovid.

💡 Avasta, miks oled ummikus?
Toon sinuni alateadvuses peituvad uskumused, mis hoiavad sind täna finantsraskuste ringis ja õpi, kuidas nende haardest vabaneda.

🚀 Kiirenda oma teekonda rahalise vabaduseni:
Muuda enda mõtteviisi ja saavuta enesekindlus, mis on vajalik finantseesmärkide saavutamiseks. Olgu selleks siis ettevõtlusega alustamine, enda netoväärtuse kasvatamine või passiivsete sissetulekute loomine.

🌠 Tõsta oma teadlikkust jõukusest:
Õpi, kuidas muuta oma rahalisi uskumusi, et luua endale ja oma lähedastele küllust, jõukust ja finantskindlust, nii, et sa ise naudid seda teekonda.

🌈 Liitu mõttekaaslastega:
Ühine ambitsioonikate naiste kogukonnaga, kes on samal teekonnal finantsilise jõukuse, kasvu ja edu suunas.

Ära lase piiravatel uskumustel sind enam tagasi hoida. Astu tulevikku täis küllust ja vabadust. Registreeri ennast kohe!

PS! Kõik registreerijad saavad vaadata 48h jooksul ka webinari salvestust.

KOOLITAJA

Liina Vettik

October 4, 2023
7:00pm Eastern European Time

Registreeru juba täna

Tee samm küllust täis tuleviku suunas.

    Registreerides annad nõusoleku saata sulle infot Liina Vettik kasulike materjalide ja programmide kohta. Me austame sinu privaatsust. Võid ennast listist maha võtta igal ajal.